سالها پیش از همان دوران کودکی معتقد بودم در جهان اسراری نهفته ست و این ظواهری که میبینیم، همه ی آن چیزی نیستند که در عالم است. چرا که همیشه نگاهم به آسمان بود، تا در مورد ستارگان بیشتر بدانم. تا در مورد اینکه ما کجای این دنیای بی انتها هستیم بیشتر بدانم. چرا هستیم و اصلا هدف از به دنیا آمدنمان چیست؟ در همه چیز دقیق می شدم تا به جوابی برسم. اوایل دوران ابتدایی در کتاب علوم خوانده بودم “از کنار هر چیزی به سادگی رد نشوید” و این جمله باعث شد به این فکر کنم که همه چیز در این دنیا شگفتی هایی دارد که به چشم دیده نمی شود و باید در آن تفکر کرد.

سالها خودم را سرگرم این موضوع کردم و به مرور با مطالعه چیزهای بیشتری یاد گرفتم. همیشه دوست داشتم رو به جلو بروم. در یک جا و در یک شغل نمی ماندم. اما در یک برهه زمانی در نوجوانی به دلیل مشکلات شدید مالی دیگر توان ادامه تحصیل و گسترش شغلی پیدا نکردم.

در آن زمان به دلیل علاقه ای که به الکترونیک داشتم شغل تعمیرات لوازم صوتی و تصویری را انتخاب کرده بودم و وقتی به داخل دستگاه ها و نحوه کارکرد آن ها و نظمی که در مدار برقرار بود دقت میکردم، بیشتر و بیشتر دلم می خواست که بدانم در بدن انسان بخصوص مغز ما چه خبر است ، چگونه کار میکند، چگونه خواب میبیند، چگونه همه چیز را به خاطر می سپرد، چگونه چیزی را که تاکنون ندیده تصویری خلاقانه از آن می سازد، و هزاران سوال دیگر…

بارها قرآن و دیگر کتابهای دینی را مطالعه کردم، کتابهای زیادی از دراویش و بزرگان و عرفا را خواندم، کتابهای علمی را مطالعه کردم اما هنوز گنگ بودم و بسیاری از چیزها برایم قابل هضم و درک نبودند. سالها گذشت و در یک روزی در تهران به دعوت یکی از دوستان در سال 1381 به یک سمینار دعوت شدم. موضوع سمینار در خصوص تکنولوژی فکر بود که توسط استاد گرانقدرم جناب دکتر علیرضا آزمندیان اجرا می شد.

در آن سمینار من جواب سوالاتی را که سالها در گوشه ذهنم انباشته شده بودند را برای اولین بار توانستم  دریابم و درک کنم. در آن جلسه الهی کلید معما برایم روشن شد و باعث شد از آن پس به گونه ای دیگر بیاندیشم و نگاهم را به دنیا عوض کنم. لذا این بار از بُعد دیگری شروع به تحقیق و مطالعه نمودم تا هر آنچه را که میخواهم با ذهنم خلق کنم.

نتیجه همه این سالها تحقیق، بررسی و کسب موفقیت های پی در پی این شد که برای انتقال این دانش به دیگران، سایتی را  راه اندازی نمایم تا همانند یک میراث برای همیشه ماندگار باشد.

ثروت آموز در سال 1396 از صفر تا صد آن با عشق طراحی و پیاده سازی شد و تک تک مطالب و محصولات آن توسط شخص بنده و تهیه و منتشر گردیده است.

همه امید و آرزویم این است که این اطلاعات گره از مشکلات فقر یا ناکامی های کاربران عزیز بگشاید و با تقویت باورهایشان و در دست گرفتن افسار ضمیر ناخودآگاه خود، سوار بر اسب باورهای مثبت به سوی موفقیت و ثروت بتازند.

با احترام

بنیانگذار ثروت آموز

بهنام رحیمی نژاد