سلام دوست خوبم:

از اینکه شما رو در دوره الفبای سلامتی می بینم بینهایت خوشحالم. ایمان دارم که شما هم مثل من با عمل به آموزش های این دوره به اندام دلخواه و سلامتی کامل و انرژی بالا دست پیدا می کنی.

قبل از اینکه وارد جلسات دوره بشی لازم میدونم این چندتا نکته مهم رو یادآوری کنم:

1- قبل از انجام تمرین ها و تکالیف هر جلسه، از رفتن به جلسه بعدی خودداری کن، چون هر جلسه مکمل جلسه قبلی بوده و حتماً باید بهشون عمل کنی.

2- سعی کن هر جلسه رو حداقل 2 بار ببینی و کامل مطالبش رو درک کنی. حفظ کردن صحبت هام به دردت نخواهد خورد، درک کردن و عمل کردن مهمه.

3- اگر سوالی برات پیش اومد و احساس میکنی که ممکنه سوال بقیه دوستان هم باشه، فقط در بخش نظرات جلسه مربوطه مطرحش کن تا راهنماییت کنم و دیگران هم استفاده کنن.

4- همونطور که در ویدئوی جلسه اول بارها تأکید کردم به هیچ عنوان سعی نکن اطلاعات دوره رو به کسی انتقال بدی چون اون فرد در جایگاه شما نیست و نمیتونه اونجوری که شما مطالب رو درک و عمل کردی انجامشون بده. در نهایت شانس سلامتیش رو ازش سلب خواهی کرد.

5- اگر دوست داشتی تجربه و نتیجه ای که از این دوره گرفتی رو با من در میون بزاری، کافیه بری به صفحه محصول نظرت رو درج کنی. و لطفاً هیچ اشاره ای به مطالب گفته شده در طی جلسات نکن و فقط از نتایجت بنویس. اگر نیاز شد عکس یا فایلی برام بفرستی میتونی ایمیلش کنی یا از طریق شبکه های اجتماعی اقدام کنی.

خوش اندام و سلامت باشی دوست من 😍

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید