قدرت شکرگزاری

اگه نگاهی به کتابهای عهد عتیق ، دیوار نوشته ها، تاریخ، قرآن و… بندازی، خواهی دید که در خصوص شکرگزاری مطالب و تصاویری رو نوشتن و شدیدا به این کار تأکید شده. شاید خیلی راحت از کنارش رد بشی. در حالیکه قدرت شکرگزاری اونقدر زیاده که قادره خیلی چیزا رو متحول کنه. در قرآن بارها اشاره شده که شاکر نعمتهایی که به شما داده شده باشید… چرا این همه تأکید شده؟ آیا تابحال به علتش فکر کردی؟ در این مطلب میخوایم در خصوص اهمیت و قدرت شکرگزاری صحبت کنیم.

در کتاب راز نوشته ی راندا برن پرده از اسرار شکرگزاری برداشته شد و در زمان خودش غوغایی در زمینه کسب موفقیت و ثروت بر پا کرد. در این کتاب بارها به قدرت شکرگزاری اشاره شده و تأکید شده که قدردان بودن چطور باعث افزایش ثروت و سلامتی در زندگی میشه.

اگه یادت باشه پدر بزرگ ها و مادربزرگ ها هم همیشه معتقد بودن که با به دست اوردن هرچیزی باید خدا رو شکر کرد و قدردان بود چون باعث افزایش رزق و روزی میشه. همچنین بسیاری از امامان، و پیامبران به اهمیت شکرگزاری واقف بوده و اون رو تکلیفی برای هر انسان میدونستن.

قدرت شکرگزاری از دیدگاه علمی

علم ثابت کرده وقتی که از داشتن چیزی احساس قدرشناسی میکنی و سپاسگزار خداوند میشی، ارتعاشی مثبت به کائنات ارسال میشه که به نوعی مسیری برای ورود فرصتهای بهتر و شادیهای بیشتر باز میکنه. و به دلیل اینکه وقتی کسی شکرگزار نعمتهای خداونده، حال خوبی رو تجربه میکنه. و با توجه به موضوع قانون جذب، تمامی اساتید رشته های موفقیت و رشد فردی معتقدن که برای کسب ثروت و موفقیت و رسیدن به سعادتمندی، ابتدا باید حال خوب داشته باشی در غیر این صورت هرگز هیچکدام از خواسته ها محقق نخواهد شد.

خداوند همچنان ناظر اعمال ما و شنوای نجواهای ماست و با هر بار سپاسگزار بودن موهبتهایی که داریم، در پاسخ به ما، نعمت های بیشتر و فراوانی رو به زندگی ما وارد میکنه. در واقع خداوند در درون ماست و وقتی سپاسگزار چیزی میشیم، حالمون بهتر میشه و این حال خوب باعث ایجاد یک ارتعاش مثبت میشه و ذهن مثل یک آهنربا شروع میکنه به جذب کردن فرکانسهای مثبت هماهنگ که در نتیجه هنگام بازگشت، آثار مثبت و زیبا رو جذب خواهد کرد.

قانونی در عالم وجود داره که میگه اگر هرچیزی رو محکوم کنی اونو از دست میدی و هر چیزی رو که دوستش داشته باشی و قدرشناس باشی بهترش رو بدست میاری.

دوست عزیزم این قوانین عالم هستی شوخی نیستن و سالهاست که داریم می شنویم اما بهش توجه نمیکنیم. از امروز بیا و جور دیگه ای فکر کن و سپاسگزار هرچی که داری باش. بخاطر بستر خوابت، لباس تنت، همسرت، فرزندت، خانواده ات، نفس کشیدنت و از همه مهمتر به خاطر داشتن خدایی این چنین بخشنده و مهربان، سپاسگزار باش تا تغییرات بزرگی رو در زندگیت ببینی.

مدیر سایتAuthor posts

Avatar for مدیر سایت

بهنام رحیمی نژاد هستم. حدود 20 سال پیش اولین بار با قدرت ذهن و ایجاد ارتباط با جهان هستی و دست یابی به آرزوها، آشنا شدم. سالها در این زمینه تحقیق . مطالعه کردم و روز به روز آگاه تر شدم. در نهایت با کسب نتایج قابل قبول، تصمیم گرفتم که تجربیاتم را در سایت ثروت آموز در اختیار شما عزیزان قرار دهم. به لطف الله اینجا نقطه ای برای شروع دوباره و صراطی مستقیم به سمت موفقیت برای شما خواهد بود.

قابلیت ثبت نظر غیرفعال است.